آموزش خصوصی

جهت برنامه‌ریزی بهتر و دقیق‌تر جلسات آموزش خصوصی، ابتدا جلسه‌ای با عنوان تعیین سطح برگزار خواهد شد و بنابر میزان دانش و سواد مالی هر فرد و هم‌چنین نیازمندی‌های دانش‌پذیر، برنامه تمامی جلسات تدوین و در اختیار دانش‌پذیر قرار خواهد گرفت. علاوه بر پیگیری و پشتیبانی طی دوران آموزش، پس از اتمام جلسات آموزشی نیز به مدت ۱ ماه پشتیبانی آموزشی ادامه خواهد داشت.

بنابر نیاز متقاضی، کلیه سرفصل‌های آموزشی شامل مباحث پایه، تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، روانشناسی بازار، فیلترنویسی، استراتژی معاملاتی، مدیریت دارایی و .. در جلسات خصوصی قابل ارائه خواهد بود و تلاش خواهد شد با تمرین و اجرا مباحث آموزشی بصورت عملیاتی قابل استفاده باشند.

جهت برگزاری هرچه بهتر دوره آموزشی و ارائه فیلم هر جلسه کلیه کلاس‌ها بصورت آنلاین برگزار خواهد شد.

هر نفر می‌توانید نهایتاً ۲ نفر دیگر را در کلاس‌های خصوصی با خود همراه کند.

جهت ثبت نام ابتدا هزینه ۱ ساعت تعیین سطح و آموزش را از طریق فرم انتهای همین صفحه واریز نموده و پس از آن جهت هماهنگی برگزاری جلسه نخست با شما تماس برقرار خواهیم کرد.

مشاوره خصوصی

جلسات مشاوره خصوصی به تشکیل سبد دارایی‌ها در بازارهای مالی مختلف و بررسی چشم انداز بازارها اختصاص خواهد یافت.
هر شخص با توجه به شرایط خاص مالی و زندگی خود نیازمند مشاوره و راهنمای مختص خود است تا با تصمیمات بهتر مالی و سرمایه‌گذاری بتواند سطح رفاه مالی و اجتماعی خود را ارتقا دهد.

در بازارهای جهانی آموزش‌های مرتبط با هر دو حوزه فارکس و ارزهای دیجیتال ارائه می‌گردد که بنابر نیاز شما برنامه‌ریزی خواهد شد.

در هر کدام از این حوزه‌ها، از مباحث  مقدماتی مانند افتتاح حساب تا استراتژی معاملاتی و حتی معاملات اتوماتیک با ربات مباحث آموزشی قابل ارائه است.

جلسات مشاوره خصوصی بنابر انتخاب شما بصورت آنلاین یا تلفنی برگزار خواهد شد. زمان برگزاری جلسه پس از رزرو زمان با شما هماهنگ خواهد شد. جلسه نهایت تا ۷۲ ساعت پس از ثبت نام شما برگزار می‌شود.

جهت رزرو زمان مصاحبه، از طریق فرم انتهای همین صفحه هزینه ۱ ساعت مشاوره را واریز نمایید. پس از واریز با شما تماس برقرار خواهیم کرد.

رزرواسیون

بارگذاری...