این بار اعتماد کن..

عدم اعتماد سرمایه‌گذاران به سبدگردان‌ها به دلیل عملکرد پرریسک و غیرقانونی سبدگردان‌ها شکل گرفته است.


ما در فضایی شفاف، با سازوکاری قانونی و با کنترل ریسک سبد دارایی شما را مدیریت خواهیم کرد.

چرا خدمات سبدگردانی ما؟

مدیریت بهینه ریسک

بنابر شخصیت سرمایه‌گذار و میزان ریسک‌پذیری او خدمات سبدگردانی ما طیف گسترده‌ای از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری را از بسیار کم‌ریسک تا بسیار پرریسک شامل می‌شود. اینمدیریت ریسک منجر به گسترش سود در فرصت‌های رو به رشد و جلوگیری از توسعه زیان در موقعیت‌های نزولی می‌شود.

استراتژی الگوریتمی

سیستم کشف فرصت‌ها و سهام مناسب در بازار بورس توسط سیستمی الگوریتمی با بررسی بیش از ۷۰ فاکتور و شرط تکنیکال و تابلوخوانی عمل می‌کند. بک تست‌های این سیستم در چرخه‌های مختلف صعودی، اصلاحی و رکودی بازار نتایجی بهمراتب بهتر از عملکرد میانگین بازار داشته است.

تحلیل چند بُعدی کلان

مکمل استراتژی الگوریتمی در سبدگردانی تحلیل چند بعدی شرایط کلان اقتصادی و بنیادی صنایع است که توسط تیم متخصص این حوزه صورت می‌پذیرد و طی جلساتی مدون با تلفیق استراتژی الگوریتمی، پلن اجرایی سرمایه‌گذاری را شامل می‌شوند.

قابلیت ۲ ماه آزمایشی

جهت آشنایی با استراتژی سبدگردانی، به مدت ۲ ماه امکان استفاده آزمایشی از خدمات سبدگردانی اختصاصی وجود دارد. در صورت تمایل پس از دوره ۲ ماهه، ادامه همکاری در قالب قرارداد ۶ ماهه و ۱ ساله صورت می‌پذیرد.

همراه با مجوز سبدگردانی و کاملاً قانونی

کلیه خدمات سبدگردانی مجموعه در قالب قرارداد سبدگردانی رسمی صورت می‌پذیرد. شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری ارزش پرداز آریان (آیکو) تحت مجوز رسمی سبدگردانی سازمان بورس آماده عقد قراداد با شما سرمایه‌گذار گرامیست.